Connect with us

MONDEN

Foto: Fostă solistă a Doinei Gorjului, într-o vacanță de vis în Thailanda

Postat acum

on

0 Shares

Maria Constantin, fostă solistă a Ansamblului „Doina Gorjului”, petrece o vacanță de vis, împreună cu soțul ei în Thailanda. Cei doi au scăpat astfel de temperaturile scăzute din țară și s-au refugiat la temperaturi ridicate în provincia Phuket, unde sunt cazați la un resort de câteva stele. Iar dragostea, conform fotografiilor, plutește în aer…

0 Shares
Publicitate

MONDEN

Adrian Minune a făcut atmosferă, aseară, la un cazino din Motru

Postat acum

on

De către

Adrian Minune a fost invitat, aseară, la Fabulos Games, un cazino care funcționează în municipiu de un an de zile. De altfel, locația organizează periodic astfel de evenimente tematice cu artiști și cu dansatoare, anunțând poturi mari.

Adrian Minune a fost însoțit de membrii formației sale, a cantat hituri cunoscute și a făcut dedicații. Atmosfera a fost întreținută de două dansatoare.

Continuă să citeşti

MONDEN

A împlinit 38 de ani și este mai frumoasă și mai căutată ca oricând

Postat acum

on

De către

Maria Constantin, frumoasa și talentata artistă, fosta componentă a Ansamblului Doina Gorjului, a împlinit în această săptămână 38 de ani. Are un copil din primul mariaj, care este crescut în Gorj, al treilea soț în brațele căruia a regăsit dragostea și liniștea și o carieră pe val.

 

Continuă să citeşti

MONDEN

Patroana Restaurantului Palace din Târgu Jiu, sold-out de 8 Martie, organizează Balul Mărțișorului pentru clienții rămași fără loc

Postat acum

on

De către

Restaurantul Palace din Târgu Jiu, cunoscut și sub denumirea fostului Pandra, a reușit să impresioneze din nou clienții, având un succes răsunător de 8 Martie, când toate locurile au fost ocupate în doar câteva săptămâni. Drept răsplată pentru interesul și fidelitatea celor care nu au reușit să facă o rezervare pentru Ziua Femeii, patroana restaurantului, Diana, a decis să organizeze un eveniment special pentru a răspunde cerințelor acestora: Balul Mărțișorului.

Această seară festivă va avea loc în aceeași atmosferă elegantă, alături de Mihaela Daju și Orchestra Star Music, și va oferi un meniu cu friptură la alegere, băuturi alcoolice și nonalcoolice și un desert surpriză.

Rezervările pentru acest eveniment unic se pot face la numărul de telefon: 0731 505 570, sau direct la restaurantul situat pe strada Progresului, nr. 1. Dacă nu ai reușit să te bucuri de un loc de 8 Martie, acum ai ocazia să petreci o seară de neuitat, oferindu-ți un prilej de distracție în compania celor dragi, la un preț de meniu de doar 95 lei/persoană.

Diana, managerul restaurantului Palace, continuă să asigure succesul localului prin organizarea impecabilă și implicarea constantă, devenind astfel una dintre cele mai apreciate gazde din Târgu Jiu.

Continuă să citeşti
Publicitate

Promovate

Publicitate

Abonează-te

CURS VALUTAR

VREMEA

Weather Data Source: weather Targu Jiu 30 days

Dă-ne LIKE pe facebook!